Přírodovědné semináře

Těšit se můžete na přední odborníky, kteří tříhodinové semináře vedou 8x během školního roku vždy v sobotu. Vybírat můžete ze dvou paralelně probíhajících seminářů zaměřených buď na fyziku a chemii, nebo na biologii. Účast na všech není podmínkou, lze si vybrat jen některé. Z kapacitních důvodů je však nutná registrace předem.

Výzkumné stáže

Zvyšte svoje šance na přijetí na VŠ a pojďte k nám na stáž. Pracujte na reálných projektech přímo v jednom z nejlépe vybavených pracovišť v Evropě. Získáte tím jak praxi, tak možnost pracovat na středoškolské odborné činnosti. Stačí vyplnit a poslat přihlášku. V případě velkého zájmu vybereme uchazeče s největší motivací ke studiu přírodních věd.

Letní škola

Pobytová škola, která je vyvrcholením našich seminářů, se koná každý rok po dobu jednoho červencového týdne. Jedná se o kombinaci volnočasového a odborného programu, který je zaměřen na aktuální vědecké poznatky a kde nechybí ani praktické workshopy. Díky naší škole máte příležitost proniknout hlouběji do přírodních věd. Účast je odměněna certifikátem.

Získejte praktické zkušenosti

Nikdy není na škodu být o krok před svými vrstevníky. Propojte teorii s realitou ve výzkumných a vývojových laboratořích a finální výrobě, kam se během středoškolského studia jen tak nedostanete. Vysoká škola je teprve před vámi, ale kdyby všichni čekali, až budoucnost přijde, nikdy by věda neměla tolik objevů.

U nás za vzdělávání neplatíte

Účast na našich programech vás bude stát pouze čas a odhodlání. Veškeré studijní materiály, honoráře přednášejícím, občerstvení a další výdaje hradíme kompletně my. Na vás zbývají pouze náklady na dopravu do našeho sídla v Dolní Dobrouči u Ústí nad Orlicí, kde se přírodovědné semináře a stáže odehrávají.

Přihlaste se na aktuální semináře

Ve školním roce 2016/2017 jsou plánovány semináře na 24.9., 15.10., 26. 11., 7. 1., 18. 2., 25. 3., 22. 4. a 13. 5. Anotaci s přihláškou zveřejníme na tomto místě vždy měsíc předem.

Naši absolventi vítězí na mezinárodní scéně

Jak se u nás studentům líbilo?

Spolupracují s námi i tyto školy

Nejvíce posluchačů našich seminářů pochází z okolí Ústí nad Orlicí. Dveře jsou však otevřeny pro všechny. U nás můžete potkat středoškoláky třeba i z Prahy nebo Brna. Místo, kde studujete, není rozhodující. Rozhodující je jen váš zájem.

Zůstaňme v kontaktu

Všechny vzdělávací programy má pod palcem Eva. Pokud si s něčím ohledně FYBICHa nebudete vědět rady nebo budete hledat informaci, na kterou jste zatím nenašli odpověď, určitě jí napište. Moc ráda vám se vším pomůže.
Eva Myšákovámanažerka vzdělávacích programů

contipro on white

Contipro a.s.
Dolní Dobrouč 401
561 02 Dolní Dobrouč
Czech Republic

(+420) 465 519 530
(+420) 465 543 793

VAT CZ60917431

sales@contipro.com
info@contipro.com
Contipro France

Kde nás potkáte

Veletrh Věda Výzkum Inovace
Brno
28. února - 2. března 2017

in-cosmetics worldwide
Londýn
4. - 6. dubna 2017

 

Aktuální dotační programy

Europe map KW