Stabilní neznamená zkostnatělá

Díky inovativním produktům pro farmaceutický a kosmetický trh a díky rozsáhlým investicím z vlastních prostředků patří Contipro mezi spolehlivé zaměstnavatele.

Benefity nejsou jenom do počtu

Pružná pracovní doba, podpora osobního rozvoje, stravování v areálu či pomoc s relokací rodiny. Benefity pro zaměstnance spojují příjemné hodnoty s užitečnými.

Nenahraditelná
lokalita

Contipro je důkazem, že úspěch nekvete jenom v Praze. I z moderně vybaveného pracoviště v Dolní Dobrouči můžete dělat světový business a vědu. Podorlicko nabízí vše pro spokojený život.

Najděte svou pozici v Contipru

_____________________

Administrativa, obchod a management

 • ! Nemazat

 • HR specialista / Personalista

  HR specialista / Personalista

  Hledáme nového kolegu nebo novou kolegyni do našeho personálního týmu v Dolní Dobrouči.

  Zobrazit pozici
 • Mzdový/Mzdová účetní

  Mzdový/Mzdová účetní

  Hledáme člověka s ekonomickým zaměřením a praxí alespoň 2 roky ve vedení účetnictví a se znalostí zákoníku práce. Hlavními úkoly na této pozici bude výpočet mezd a vedení mzdového účetnictví, komunikace s orgány státní správy, kontrola cestovních dokladů, evidence příspěvků na stravování a zhotovování hlášení a statistických výkazů.   

  Zobrazit pozici
 • PR specialista

  PR specialista

  Hledáme člověka se zkušenostmi v PR, především pro písemnou rezprezentaci společnosti. Mezi jeho hlavní náplň práce bude patřit psaní PR článků, tvorba propagačních materiálů, správa facebookových stránek společnosti a spolupráce na PR eventech.

  Zobrazit pozici
 • Směnný supervizor

  Směnný supervizor

  Hledáme člověka s chemickým nebo biotechnologickým zaměřením, který má zkušenosti s vedením lidí. Jeho hlavními úkoly jsou plánování a zabezpečení hladkého chodu výrobních provozů, tvorba a úprava výrobní dokumentace a kontrola výrobních protokolů.

  Zobrazit pozici
 • Specialista prodeje senior

  Specialista prodeje senior

   Hledáme specialistu prodeje seniora s přírodovědným vzděláním, s aktivním znalosti anglického jazyky s vynikajícími prezentačními a komunikačními dovednosmi, který by měl na starosti rozšiřování prodejních sítí na zahraničních trzích.

  Zobrazit pozici
 • 1

Výroba a technická podpora

 • ! Nemazat

 • Laborant - Poloprovoz/syntetická technologická skupina

  Laborant - Poloprovoz/syntetická technologická skupina

   Hledáme člověka s chemickým či farmaceutickým vzděláním, který má základní technické myšlení a zručnost. Jeho klíčovými úkoly bude příprava chemických derivátů hyaluronanu v poloprovozním měřítku a příprava chemicky modifikovaného hyaluronu v menším provozním měřítku.

  Zobrazit pozici
 • Odborný pracovník - Netkané textilie

  Odborný pracovník - Netkané textilie

  Hledáme člověka s textilním nebo chemickým zaměřením, s orientací v řídících systémech strojů a v oblasti konstrukčních řešení strojů. Hlavní úkoly na tuto pozici jsou vývoj postupů zvlákňování, tvorby netkané textilie papírenským způsobem a spolupráce na vývoji zdravotnických prostředků.

  Zobrazit pozici
 • Operátor výroby: suroviny pro kosmetiku a farmacii

  Operátor výroby: suroviny pro kosmetiku a farmacii

  Hledáme člověka se středoškolským vzděláním nebo vyučením, výhodou je zaměření na biotechnologii, chemii či farmacii, spolehlivé a zodpovědného. Jeho klíčové úkoly bude provádění činností souvisejících s výrobou kyseliny hyaluronové a vyplňování příslušné dokumentace.

  Zobrazit pozici
 • Pomocný operátor výroby: výživové doplňky pro veterinu

  Pomocný operátor výroby: výživové doplňky pro veterinu

  Hledáme člověka s dobrou fyzickou kondicí a zdravotním stavem na pomocné manuální práce spojené s výrobou výživových doplňků. 

  Zobrazit pozici
 • Sanitář výrobních prostor - dlouhodobá brigáda

  Sanitář výrobních prostor - dlouhodobá brigáda

  Hledáme člověka, který bude časově flexibilní, spolehlivý a pečlivý. Jeho úkolem bude kopletní úklid a sanitace výrobních prostor. Jedná se o 1/2 úvazek, tedy cca 80 hodin měsíčně!

  Zobrazit pozici
 • Technolog pro oddělení technologického rozvoje

  Technolog pro oddělení technologického rozvoje

  Hledáme člověka s vysokoškolským vzdělávním (zaměření chemie, farmacie, technika), s aktivním znalostí technického kreslení (AutoCAD 2D). Jeho úkoly by měly být návrh a zjištění realizace nových či modernizovaných zařízení a technologických celků včetně zajištění jejich evedení do provozu a zaškolení obsluhy, návrh a implementace nových technologických postupů vč. zaškolení obsluhy, optimalizace stávajících technologií za účelem zvýšení efektivity výroby či kvalitativních parametrů a spolupráce při návrhu nových strojů, zářízení a výrobních prostor.

  Zobrazit pozici
 • Textilní inženýr

  Textilní inženýr

  Hledáme člověka s textilním zaměřením, s orientací v textilních konstrukcích. Hlavní úkoly na tuto pozici jsou tvorba technologických předpisů a technických vzornic a spolupráce na vývoji zdravotnických prostředků.

  Zobrazit pozici
 • Vývojový pracovník oddělení poloprovozu

  Vývojový pracovník oddělení poloprovozu

  Hledáme vývojového pracovníka do našeho týmu poloprovozu. Vaším primárním úkolem bude převod laboratorních postupů do poloprovozního měřítka a scale-up výrob zdravotnických prostředků.

  Zobrazit pozici
 • 1

Výzkum a vývoj

 • ! Nemazat

 • Aplikační manažer - Medicínské aplikace

  Aplikační manažer - Medicínské aplikace

   Hledáme člověka s přírodovědným zaměřením se zkušenostmi v oblasti výzkumu a vývoje, jehož klíčové úkoly by byly analýza trhu se zdravotnickými prostředky a léčivými látkami, koordinace vývoje nových medicínských aplikací vycházejících z různých forem hyaluronanu a aktivní vyhledávání a zisk konzultatnů pro vnitřní výzkumné a vývojové projekty.

  Zobrazit pozici
 • Laborant R&D - Peptidy

  Laborant R&D - Peptidy

   Hledáme člověka se středoškolským vzděláním se zaměřením na analytiku s praxí v laboratoři. Klíčové úkoly na této pozici jsou základní laboratorní úkony, příprava vzorlů, purifikace a izolace peptidů.

  Zobrazit pozici
 • Odborný pracovník - Ramanova spektroskopie

  Odborný pracovník - Ramanova spektroskopie

  Hledáme člověka s přírodovědným nebo technickým zaměřením, se znalostí spektroskopických metod. Jeho hlávní náplní práce bude zajišťování měření Ramanovou spektroskopiií.

  Zobrazit pozici
 • Výzkumný pracovník - Chemické modifikace

  Výzkumný pracovník - Chemické modifikace

  Hledáme člověka se zaměřením na organickou syntézu nebo polymerní chemii, se zkušeností v oblasti interpretace spekter. Jeho klíčovými úkoly bude vývoj materiálů na bázi oligosacharidů a polysacharidů, optimalizace chemických procesů vedoucích k efektní produkci finálního materiálu a chemická charakterizace vstupních surovin a výstupních materilů splňujících požadavky kontroly kvality.

  Zobrazit pozici
 • Výzkumný pracovník - Mikrovlákna a staplová vlákna

  Výzkumný pracovník - Mikrovlákna a staplová vlákna

  Hledáme člověka s textilním necho chemickým zaměřením.Hlavním úkolem bude vývoj metod pro nános aktivních látek na vlákna a textilie.

  Zobrazit pozici
 • Výzkumný pracovník - Modifikace biopolymerů

  Výzkumný pracovník - Modifikace biopolymerů

  Hledáme člověka se zaměřením na organickou syntézu nebo chmické mofifikace biopolymerů, se zkušeností v oblasti interpretace spekter. Jeho klíčovými úkoly na uvedené pozici bude vývoj materiálů na bázi polysacharidů určených do oblasti tkáňového inženýrství, kosmetiky a nosičů léčiv, vývoj materiálů na bázi oligosacharidů pro oblast biologicky aktivních látek a ptimalizace chemických procesů vedoucích k finálnímu materiálu.

  Zobrazit pozici
 • Výzkumný pracovník - Nanovlákna

  Výzkumný pracovník - Nanovlákna

  Hledáme člověka se zaměřením na textilní nebo materiálové inženýrství, se schopností orientace v polymerních systémech. Klíčové úkoly na tuto pozici budou příprava nanovlákenných materiálů různých forem z rozličných polymerů a vývoj nových produktů na bázi nanomateriálů z biopolymerů zaměřených na medicínské aplikace a kosmetiku.  

  Zobrazit pozici
 • Výzkumný pracovník - Nosičové systémy

  Výzkumný pracovník - Nosičové systémy

  Hledáme člověka se zaměřením na polymerní chemii nebo fyzikální chemii, se schopností vedení dalších členů týmu. Jeho klíčovými úkoly bude návrh a realizace nosičových systémů na bází hyaluronanu pro nepolární a polární léčiva a detailní fyzikálně chemická charakterizace vstupních surovin a výstupních materiálů, optimalizace a modifikace nosičových systémů na základě zjištěných charakteristik.

  Zobrazit pozici
 • Výzkumný pracovník senior - Aplikace nanovláken

  Výzkumný pracovník senior - Aplikace nanovláken

  Hledáme člověka se zaměřením na fyzikální chemii, chemii polymerů, biopolymery, farmacii, nanotechnologie, se zkušeností na obdobné pozici, se znalostí angličtina na úrovni B2. Jeho klíčové úkoly budou: vývoj materiálů na bázi kyseliny hyaluronové určených do oblasti nových polymerních nosičů, fyzikálně chemická charakterizace vyvinutých systémů a vývoj nových produktů od návrhu po poloprovozní ověření.

  Zobrazit pozici
 • 1

Trainee programy

 • ! Nemazat

 • Trainee program

  Trainee program

  Pro absolventy přírodovědných oborů či řízení kvality s maximálně 1 rokem praxe

  Zobrazit pozici
 • 1

Jaké máme benefity?

Pružná pracovní doba

Jste ranní ptáčata nebo spíš noční sovy? V Contipru si pracovní režim díky pružné pracovní době uzpůsobíte svým potřebám.

Bonus za plné využití pracovní doby

Pokud nebudete čerpat jiné volno než dovolenou, dostanete na jakékoli pozici odměnu 24 000 Kč ročně.

Příspěvek na stravování

V areálu firmy máme vlastní jídelnu, kde je každý den na výběr z 5 jídel za dotovanou cenu 30 Kč a salátový bar.

Pomoc s novým bydlením

Nabízíme podporu při změně bydlení: bezúročné půjčky, kontakty na volné pronájmy, výhodné splácení firemních bytů apod.

Investice do vašeho osobního rozvoje

Contipro podporuje své zaměstnance v jejich profesním růstu, ať už se jedná o vzdělávání, zahraniční spolupráci či kariérní postup.

Doporučení nového zaměstnance

Pokud doporučíte Contipru nového zaměstnance, dostanete po uplynutí jeho zkušení doby odměnu 10 - 30 tisíc Kč.

Od druhého roku týden dovolené navíc

Každý, kdo je v Contipru déle než rok, získává nárok na týden dovolené navíc. Volno si můžete užívat celých 5 týdnů.

Speciální podpora rodin s dětmi

Zaměstnanci na mateřské nebo rodičovské můžou pracovat na částečný úvazek. Rodiny dostávají navíc příspěvek na rekreaci dětí. 

Trainee programy

Rovnýma nohama
do praxe

Trainee programy jsou ideální nejen pro ty, kdo mají ve svém životě jasný cíl, ale i pro absolventy, kteří se ještě rozhodují, kterou oblast práce si zvolit. U nás si můžete vyzkoušet vše od výzkumu po marketing.

Objevte pestré
spektrum pozic

Každý trainee program v Contipru trvá jeden rok a pracovník za tu dobu pozná práci na čtyřech různých odděleních. Vyberte si takový trainee program, který pokryje oblasti práce, které jsou pro vás nejpřínosnější.

Za váš osobní růst
vám zaplatíme

Čerství absolventi vysokých škol jsou situací na pracovním trhu donuceni vzít jakoukoliv pozici. Contipro vás uvede rovnou do reálného světa vědy a businessu a přidá vám k tomu odpovídající plat.

Ohlasy našich zaměstnanců

_____________________

contipro on white

Contipro a.s.
Dolní Dobrouč 401
561 02 Dolní Dobrouč
Czech Republic

(+420) 465 519 530
(+420) 465 543 793

VAT CZ60917431
Datová schránka: b5pdgsq

sales@contipro.com
info@contipro.com
Contipro France

Europe map KW