fbpx

Produkty pro zvířata

Při vývoji a výrobě produktů z řady Aktivní zvíře dbáme na maximální kvalitu i prémiové zpracování.

Geloren HA

Geloren HA je chondroprotektivní produkt určený pro prevenci problémů pohybového aparátu u koní a dalších velkých zvířat. Hlavní účinné látky jsou kyselina hyaluronová a chondroitin sulfát. Geloren má jedinečnou podobu želé kostek pro snadné dávkování.

Dentaren

Dentaren je transparentní gel určený pro hojení ran v ústech zvířat. Primárně je určený pro řešení problémů u psů a koček. Vyroben je z kyseliny hyaluronové a oktenidinu. Dentaren nemá vůbec žádnou chuť, takže se zvířata vzniklý gelový povlak z rány nesnaží odstranit.

Bonharen

Bonharen je určen pro léčbu onemocnění pohybového aparátu a pro oční aplikace. Farmaceuticky čistá kyselina hyaluronová s definovanou molekulární hmotností a maximálním množstvím v dávce může být aplikována intravenózně, v případě silných problémů i intraartikulárně.

Geloren Dog

Geloren pro psy obsahuje kyselinu hyaluronovou, chondroitin sulfát, glukosamin, hydrolyzovaný kolagen a želatinu. Tento mix účinných látek podporuje celý pohybový aparát psa. Geloren Dog se vyrábí ve formě želé kostek s vůní uzené šunky.

Kelparen

Jedná se o unikátní dentální tyčinky, které řeší obtíže v dutině ústní. Kelparen využívá synergického efektu účinných látek a mechanického čištění. Při pravidelném používání odstraňuje zápach, brání usazování plaku a vzniku zubního kamene.

Anigran

Anigran se používá při péči o akutní nebo chronické rány u všech zvířat. Hydratuje rány, tvoří podmínky pro hojení a brání přilnutí obvazu na ránu. Používá se k hydrataci pohmožděnin, tržných ran, odřenin, ran po kousnutí, chronických ran i velmi hlubokých ran a kožních defektů.