fbpx

Vědecko-výzkumné stáže

Stáže probíhají v koordinaci s vaší alma mater na našem špičkově vybaveném pracovišti, čímž získáte praxi na reálných projektech. Školit vás budou zkušení pracovníci výzkumu a vývoje. Minimální délka stáže pro VŠ studenty jsou 4 týdny. Při pravidelné docházce poskytujeme ubytování po dobu stáže zdarma. V rámci postgraduálního studia můžete být na placené stáži až 4 roky.

Absolventské práce

Každý rok pod vedením našich odborníků připravuje diplomovou nebo disertační práci cca 10 studentů. V případě volných kapacit přivítáme i studenty bakalářských oborů. Témata prací vypisujeme vždy před podzimním semestrem, ale umíme připravit i téma na míru, pokud by odpovídalo našim možnostem.

Výhody pro VŠ studenty

Budete dělat vědu efektivně, podílet se na aplikovaném i komerčním výzkumu a výsledky své práce uvidíte na reálném trhu. Se vším vám pomohou zkušení školitelé. Při práci v laboratořích na bakalářské nebo diplomové práci můžete získat motivační odměnu ve výši 5000 - 50 000 Kč. Ubytování poskytujeme zdarma.

Výhody pro doktorandy

Díky Institutu zůstanete v podnětném akademickém prostředí a zároveň nastartujete svou kariéru. Za práci na konkrétních projektech společnosti dostanete odpovídající honorář a stanete se spoluautory publikací, patentů i komerčních produktů.

Výhody pro univerzity

Contipro nabízí spolupráci soukromého a akademického sektoru s minimálními náklady a administrativní zátěží. Úspěšní studenti univerzitě budují dobré jméno a příležitost praktického vzdělávání zase konkurenční výhodu oproti jiným školám.

Jak na doktorské studium?

1

Nejprve si vyberte téma z naší nabídky a kontaktujte nás.

2
Zprostředkujeme vám studium na spolupracující, nebo vaší univerzitě.
3
Společně s vámi najdeme vhodného školitele a dohodneme výhodné podmínky.
4
Dáme vám možnost kontaktovat naše konzultanty předem.
5
Stanete se zaměstnancem a přestane se vás týkat organizace akademického roku.
6
Významnou část roku strávíte přímo v našich laboratořích.
7
Pomůžeme vám s ubytováním a přispějeme vám na něj.
8
Praxe potrvá jeden až tři roky a za svou práci dostanete mzdu.

Diplomové práce

Studentům bakalářských a magisterských oborů nabízíme několik témat bakalářských a diplomových prací. Odvíjejí se od výzkumu realizovaného přímo u nás, proto má student možnost účastnit se reálných projektů. 

Disertační práce

Pro doktorandy máme témata zaměřená na materiálové inženýrství, konstrukci strojů a zařízení, problematiku stárnutí kůže nebo nosičů biologicky aktivních látek.

Jak se u nás studentům líbilo?

Spolupracují s námi
i tyto univerzity

Vzájemnou spolupráci máme aktuálně domluvenou s 6 fakultami, avšak hlásit se můžete i z jiných. Zkuste se domluvit na příslušné katedře, zda by vám spolupráci na absolventské práci s naší společností umožnili. S formalitami rádi pomůžeme.

Nastartujte svou kariéru už dnes

Ing. Petra Šejblová

Všechny vzdělávací programy má pod palcem Petra. Pokud máte jakékoliv otázky, nebo se rovnou chcete na stáž nebo k absolventské práci přihlásit, určitě jí napište. Moc ráda vám pomůže a na vše odpoví.